Govorilne ure

Govorilne ure

POPOLDANSKE GOVORILNE URE

Popoldanske govorilne ure potekajo vsak prvi četrtek v mesecu in sicer:

  • Od 16.30 – 17.30 za učence od 1. – 5. razreda
  • Od 17.30 – 18.30 za učence od 6. – 9. razreda

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE UČITELJEV

UČITELJ POUČUJE TERMIN
JASMINA BALAŽIČ RP, 5.c Sreda, 10.25 – 11.10
NATAŠA CIMPERMAN RP, 1.b Torek, 10.25 – 11.10
ANJA ČEMAŽAR RP, 2.c Torek, 8.20 – 9.05
ANDREJA DOLENC ŠPO, 7.a Četrtek, 10.25 – 11.10
IVANA ĐUROVIĆ TJA, OPB, 8.b Torek, 10.25 – 11.10
ANJA FILIPIČ RP, 3.a Ponedeljek, 11.15 – 12.00
LUKA GOBEC ŠPO, IP, NIP Ponedeljek, 12.05 – 15.50
DARJA GRM GUM, IP, OPZ, MPZ, 6.a Ponedeljek, 10.25 – 11.10
MAJA GROŠIČAR ZGO, DKE Sreda, 11.15 – 12.00
URŠKA HLUPIČ RP, 3.c Sreda, 11.15 – 12.00
VALENTINA JANEŽIČ RP, 4.b Četrtek, 11.15 – 12.00
DARJA JAVORNIK OPB Sreda, 12.05 – 12.50
URŠA JERAN GEO, IP, 6.b Petek, 10.25 – 11.10
INGRID KEBER KEM, IP Četrtek, 9.10 – 9.55
TJAŠA KOKALJ RP, 1.c Petek, 10.25 – 11.10
MAJA KORITNIK RP, 5.b Četrtek, 8.20 – 9.05
JANA KORUZA OPB Sreda, 12.005– 12.50
VIDA KOTNIK RP, 4.a Torek, 9.10 – 9.55
URŠKA KRANJEC RP, 3.b Torek, 12.00 – 12.45
DENISA KUDUZOVIĆ MAT, TIT, 8.c Četrtek, 10.25 – 11.10
IGOR KUZMIČ NAR, BIO Petek, 12.05 – 12.50
TOMO LASTRIČ OPB Četrtek, 12.05 – 12.50
TINA LOMOVŠEK OPB Torek, 11.15 – 12.00
TANJA PETROVIĆ ŠPO, 9.b Četrtek, 10.25 – 11.10
ALENKA PLANINŠIČ JERMAN TJA – RP Sreda, 10.25 – 11.10
KATJA POTOČNIK SLJ, 7.c Četrtek, 9.10 – 9.55
SUZANA POŽENEL TJA Sreda, 10.25 – 11.10
ANA REBEC MAT, IP, računalničar Torek, 8.20 – 9.05
SANJA REHAR OPB Četrtek, 12.05 – 12.50
VESNA ROZMAN KLASINC RP, 5.b Ponedeljek, 12.05 – 12.50
TINA SMODIŠ RP, 2.b Ponedeljek, 10.25 – 11.10
NATAŠA SVETEK TJA, OPB, 6.c Sreda, 9.10 – 9.55
BARBARA ŠEŠEK RP, 1.A Četrtek, 11.15 – 12.00
ANDREJA ŠTOR MAT, 7.b Četrtek, 11.15 – 12.00
PRIMOŽ TRČEK MAT, FI, 9.a Četrtek, 8.20 – 9.05
MARJANA TRSTENJAK KUKLEC LUM, IP Torek, 11.15 – 12.00
KLARA VESTER RP, 2.a Sreda, 9.35 – 10.20
ELIZABETA VOVKO SLJ Petek, 9.10 – 9.55
URŠKA WILLEWALDT TJA, SLJ. 8.a Petek, 8.20 – 9.05
KATJA ZOF RP, 5.c, OPB Četrtek, 12.05 – 12.50