Kontakti

Kontakti

Ravnatelj Branko Lah branko.lah@guest.arnes.si 01 2310 924
Pomočnica ravnatelja Aleksandra Horvat aleksandra.horvat@guest.arnes.si 059 338 147
Poslovna sekretarka Helena Oblak tajnistvo@vitakraigherja.si 01 23 17 440
Računovodstvo

Lilijana Kocjan

Romana Zamernik

racunovodstvo@vitakraigherja.si 059 338 145
Svetovalna služba

Darja Progar

Barbara Feguš

darja.progar@guest.arnes.si

barbara.fegus@vitakraigherja.si

059 338 148

059 338 143

Izvajalke DSP Urška Kolednik urska.kolednik@vitakraigherja.si
Mojca Šmid  
Katarina Koprivnikar Grošelj katarina.koprivnikar-groselj@guest.arnes.si
Knjižničarka Ivana Tutuš ivana.tutus@vitakraigherja.si 059 338 149
Organizator informacijske dejavnosti Matjaž Pucelj matjaz.pucelj1@guest.arnes.si
Vodja šolske prehrane Igor Kuzmič prehrana@vitakraigherja.si 059 338 142
Kuhinja Sebastjan Novšak prehrana@vitakraigherja.si

01 43 21 081

040 363 144

Zbornica: 01 43 14 251
Kabinet za šport: 059 338 146
Kabinet 2. triletje: 059 338 141
Kabinet fizike: 059 338 144

 

 

Učitelj Poučuje Elektronski naslov
RAZREDNA STOPNJA OD 1. DO 5. RAZREDA
Klara Vester RP – 1.a klara.vester@vitakraigherja.si
Tina Smodiš RP – 1. b tina.smodis@vitakraigherja.si
Anja Čemažar RP – 1. c anja.cemazar@vitakraigherja.si
Nina Mikolič Druga strokovna delavka v 1. razredu nina.mikolic@vitakraigherja.si
Karmen Zaletel Druga strokovna delavka v 1. razredu karmen.zaletel@vitakraigherja.si
Barbara Šešek RP – 2. a barbara.sesek@vitakraigherja.si
Nataša Cimperman RP – 2. b natasa.cimperman@vitakraigherja.si
Melita Žajdela RP – 2. c melita.zajdela@vitakraigherja.si
Urška Hlupič RP – 3. a urska.hlupic@vitakraigherja.si
Nina Pintar RP – 3. b nina.pintar@vitakraigherja.si
Vesna Rozman Klasinc RP – 4. a vesna.rozman-klasinc@vitakraigherja.si
Maja Rajh RP – 4. b maja.rajh@vitakraigherja.si
Jasmina Balažič RP – 4. c jasmina.balazic@vitakraigherja.si
Urška Kranjec RP – 5. a urska.kranjec@vitakraigherja.si
Tina Lomovšek RP – 5. b tina.lomovsek@vitakraigherja.si
Valentina Janežič RP – 5. c valentina.janezic@vitakraigherja.si
Alenka Planinšič Jerman TJA od 1. do 5. razreda alenka.planinsic-jerman@vitakraigherja.si
UČITELJI V PODALJŠANEM BIVANJU
Darja Javornik OPB
Tjaša Kokalj OPB tjasa.kokalj@vitakraigherja.si
Jana Koruza OPB jana.koruza@vitakraigherja.si
Marisol Lango Kastelic OPB marisol.lango-kastelic@vitakraigherja.si
Tomo Lastrič OPB tomo.lastric@vitakraigherja.si
Bernarda Pacher OPB bernarda.pacher@vitakraigherja.si
Sanja Rehar OPB sanja.rehar@vitakraigherja.si
Nika Zrilić (nadomeščanje) OPB nika.zrilic@vitakraigherja.si
PREDMETNI UČITELJI
Andreja Dolenc 6. a, ŠPO andreja.dolenc@vitakraigherja.si
Ivana Đurović 7. b, TJA, OPB ivana.dzurovic@vitakraigherja.si
Luka Gobec ŠPO, IP, NIP luka.gobec@vitakraigherja.si
Darja Grm GUM, OPZ, MPZ, IP darja.grm@vitakraigherja.si
Maja Grošičar ZGO. DKE maja.grosicar@vitakraigherja.si
Zdenka Habjanič Lazarevič IP, NIP zdenka.habjanic-lazarevic@vitakraigherja.si
Urša Jeran GEO, IP ursa.jeran@vitakraigherja.si
Ingrid Keber KEM, GOS, IP ingrid.keber@vitakraigherja.si
Denisa Kuduzović 7. c, MAT, TIT denisa.kuduzovic@vitakraigherja.si
Igor Kuzmič 9. a, NAR, BIO igor.kuzmic@vitakraigherja.si
Tanja Petrović 8. b, ŠPO tanja.petrovic@vitakraigherja.si
Katja Potočnik SLJ
Suzana Poženel TJA suzana.pozenel@vitakraigherja.si
Nataša Svetek 6. c, TJA, OPB
Andreja Štor 6. b, MAT, TIT andreja.stor@vitakraigherja.si
Primož Trček 8. a, MAT, FI primoz.trcek@vitakraigherja.si
Marjana Trstenja Kuklec LUM, IP marjana.trstenjak-kuklec@vitakraigherja.si
Elizabeta Vovko SLJ elizabeta.vovko@vitakraigherja.si
Urška Willewaldt TJA, SLJ urska.willewaldt@vitakraigherja.si