Interesne dejavnosti

Interesne dejavnosti 2022/2023

 

INT. DEJAVNSOT

IZVJALEC/KA

UČENCI

TERMIN

CENA

INTERESNE DEJAVNOSTI – IZVAJALCI UČITELJI

1.

BADMINTON

Andreja Dolenc

6. – 9. razred

 

/

2.

BISTROUMNICE

Barbara Feguš

3. – 5. razred

 

/

3.

BRANJE ZGODB IN USTVARJANJE

Klara Vester

1. razred

 

/

4.

BIOLOŠKI KROŽEK

Igor Kuzmič

6. razred

 

/

5.

LEGO

Vida Kotnik

3. – 4. razred

Omejen vpis!!!

/

6.

MLADINSKI PEVSKI ZBOR

Darja Grm

6. – 9. razred

 

/

7.

OTROŠKI PEVSKI ZBOR

Darja Grm

1. – 5. razred

 

/

8.

PRVA POMOČ

Alenka Planinšič Jerman

4. – 5. razred

 

/

9.

NAMIZNI TENIS

Igor Kuzmič

6. – 7. razred

 

/

10.

ŠOLSKI RADIO

Nataša Cimperman

5. – 9. razred

 

/

11.

SPOZNAVAM DRŽAVE SVETA

Jana Koruza

1.- 3. razred

 

/

12.

SPROSTITVENE URICE 1

Nina Mikolič

1. – 2. razred

 

/

13.

SPROSTITVENE URICE 2

Nina Mikolič

3. – 4. razred

 

/

14.

VESELA ŠOLA

Nataša Svetek

4. – 6. razred

 

/

15.

ŠIVANJE

Marisol Lango

6. – 9. razred

 

/

INTERESNE DEJAVNOSTI – ZUNANJI IZVAJALCI

16.

IGRANJE MANDOLINE

Tanja Pirc

1.-5. razred

Pon., 14.00-14.45

10 EUR mesečno, 10 EUR mesečno za izposojo inštrumenta

17.

KLEKLJARSKE DELAVNICE

Tanja Oblak

4.-9. razred

Sreda, 15.00-16.30

/

18.

ŠAH

Marko Ribičič

1.-2. razred

Torek, 7.30-8.15

/

19.

ŠAH

Marko Ribičič

3.-9. razred

Torek, 15.45-16.30

/

ŠPORTNE INTERESNE DEJAVNOSTI – ZUNANJI IZVAJALCI

20.

JUDO 1

Mala šola juda

1.razred

Torek in četrtek, 14.00-14.45

30 EUR mesečno

21.

JUDO 2.-3.

Mala šola juda

2. – 3. razred

Torek in četrtek, 14.45-15.45

30 EUR mesečno

22.

JUDO 4.-6.

Mala šola juda

4. – 6. razred

Sreda in četrtek, 16.00-17.30

30 EUR mesečno

23.

KOŠARKA 1.-3. dečki

KD Ježica

1. – 3. razred

Pon., 15.00-15.45

/

24.

KOŠARKA 4.-6. dečki

KD Ježica

4. – 6. razred

Sreda, 15.15-16.00

/

25

KOŠARKA 3.-6. deklice

ŽKD Ježica

3. – 6. razred

Četrtek, 14.45-15.30

/

26.

ROKOMET, dečki 2.-3.

MRK

2. – 3. razred

Sreda, 13.45-14.30

/

27.

ROKOMET, dečki 4.-5.

MRK

4. – 5. razred

Sreda, 14.30-15.15

/

28.

NOGOMET 1. – 2.

ONŠ

1. – 2. razred

Torek, 13.30-15.00

15 EUR mesečno za 1 ura tedensko, 25 EUR mesečno za 2 uri tedensko

29.

NOGOMET 3. – 4.

ONŠ

3. – 4. razred

Torek, 15.00-16.30

15 EUR mesečno za 1 ura tedensko, 25 EUR mesečno za 2 uri tedensko

30.

POP DANCE

Ples PLUS

1. – 5. razred

Pon., 13.30-14.30

29 EUR mesečno

31.

RITMIČNA GIMNASTIKA

BLEŠČICA

1. – 2. razred

Torek, 15.00-16.30

1 ure tedensko 25 EUR, 1,5 ur tedensko 29 EUR, 3 ure tedensko 43 EUR

32.

RITMIČNA GIMNASTIK

BLEŠČICA

3. – 9. razred

Četrtek, 15.00-16.30

1 ure tedensko 25 EUR, 1,5 ur tedensko 29 EUR, 3 ure tedensko 43 EUR

33.

ŠPORTNA GIMNASTIKA 2.

ŠD Sokol

2. razred

 

/

34.

ŠPORTNA GIMNASTIKA 3.

ŠD Sokol

3. razred

 

/

35.

ŠPORTNA GIMNASTIKA 4. – 5.

ŠD Sokol

4.-5. razred

 

/

36.

ŠPORTNA ŠOLA

SD Novinar

1. – 3. razred

Sreda, 15.00-15.45

17 EUR mesečno

37.

TENIS

Netsport

1. – 2. razred

Petek, 15.00-15.45

15 EUR mesečno

Dostopnost