Odlični dosežki najmlajših

V tem tednu so nas prijetno razveselili naši najmlajši (in mlajši) učenci in učenke z odličnimi športnimi dosežki.

V ponedeljek se je ekipa najmlajših "florbolistov" na domačih tleh borila za najvišja mesta na finalnem turnirju mesta Ljubljane. Zasedli so odlično DRUGO MESTO po tem, ko so v finalu izgubili le z 1:0. Čestitamo Domnu, Niku, Anžetu, Žigi, Svitu, Ažbetu, Steli, Dinu in Maticu za uspeh, požrtvovalnost, trmo in boj do zadnje sekunde.

V četrtek se je zgodba ponovila. Na finalu mesta Ljubljane v dvoranski atletiki smo imeli NAJHITREJŠEGA v teku na 60m ter DVE TRETJI mesti učenk v obeh kategorijah. Domen je tekel celo svoj najhitrejši tek - 8,8 sec, ekipa najmlajših dečkov pa je v skupni kategoriji osvojila odlično TRETJE mesto. Bravo Domen, Stela, Lina in drugi finalisti.